שיש גרניט למטבח
שיש גרניט פורצלן למטבח

התקשרו ליעוץ והכוונה חינם:   053-938-7983

שיש גרניט למטבח

גרניט הוא אחד החומרים הטבעיים שקשים במיוחד, מה שהופך אותו למשטח עבודה מצוין בכלל ובמטבח בפרט. שיש גרניט למבטח הוא המומלץ ביותר למי שנמצא הרבה במטבח ומבשל.  

 

גרניט פורצלן הוא חומר המשמש בבנייה לצרכים שונים, וניתן למצוא אותו בבינייני מגורים, במשרדים, במטבחים, בגשרים, במדרכות, ישנם פסלים העשויים מגרניט, ובעוד הרבה מאוד פרוייקטים אחרים. גרניט משמש גם לצרכים שונים בסביבת מגורים בביתם פרטיים, ונעשה בו שימוש בתור אריחי רצפה, בניית מדרגות, ומשטחי עבודה איכותיים ויפים. 

 

מדוע לבחור בשיש גרניט למטבח?

 

הבחירה בשיש גרניט למטבח בתור משטח עבודה מבטיחה משטח עמיד ויציב לשנים ארוכות. החומר הטבעי שקשה יותר מגרניט, הוא יהלום. בהתקנה נכונה שיש גרניט פורצלן ישמור על עמידות למשך שנים ארוכות, לעומת משטחי שיש אחרים שמבלים יותר מהר, ונעשים בהם סדקים וכדומה. שיש גרניט יוחלף לרוב מסיבת התחדשות ופחות בגלל בלאי.

 

 

משטח של שיש גרניט למטבח הינו עמיד בפני שריטות, חתכים, סדקים ושברים, בגלל היותו קשה במיוחד, אם ניקח דוגמא למשל - ישנה זכוכית שמקבלת שריטות ומתבלה מהר כמו משטחי שיש מסוגים שונים, לעומת זאת שיש גרניט הינו איכותי כמו זכוכית שלא מקבלת שריטות ותמיד נראה כחדש. שיש גרניט גם עמיד לחום, וזה מאוד חשוב לעבודה במטבח, במיוחד לאלו שמבשלים הרבה, עם מלא סירים וכדומה. על שיש גרניט ניתן להניח כלי בישול חמים במיוחד והוא לא ייפגע, כפי שלרוב יקרה במשטחים שהם רכים יותר כמו משטחי עץ, ומשטחי שיש פחות איכותיים. במידה ונוצר שבר קטן עד בינוני בשיש גרניט ניתן לתקנו בקלות, מכיוון שהטקסטורה של שיש גרניט פורצלן מאפשר הדבקה מבלי שהתיקון יבלוט לעין, מה שמאפשר לו להחזיק שנים ארוכות מבלי להחליפו. 

 

על מנת להתקין את השיש כראוי יש לאטום את המשטח בחיבורים, בין אם מדובר במשטח למטבח, או אריחי רצפה, מדרגות וכדומה, יש לאטום את החיבורים כראוי בצורה הרמטית, יש לתת לאיש מקצוע לעשות זאת, התקנה מקצועית תבטיח איטום כראוי. 

 

אחד הדברים הכי חשובים לכם ובמיוחד לאלו שמטבח מעבר לאיכות השיש, הוא הנראות שלו, המטבח תמיד צריך להיראות נקי ומושך, שיש גרניט פורצלן דוחה כתמים, עובש ובקטריות, יתרון ענק שישפר את המראה הכולל של המטבח ושל הבית. יתרון נוסף ענק של שיש גרניט הוא היכולת לנקות את המשטח בקלות עם סבון, עם מים, ועם כל חומר אחר המיועד לניקוי משטחי גרניט בקלות, מבלי לחשוש לפגיעה בשיש. 

 

מעוניינים בייעוץ חינם לגבי סוג השיש שיהיה הכי טוב עבורכם? התקשרו עכשיו > 0539387983 

 

חברת שיש יהלום הינה מובילה תחום ההתקנות של שיש גרניט למטבח, לחברה ניסיון של יותר מ 25 שנים עם מאות אלפי לקוחות מרוצים, לחברה פרוייקטים של בתי דירות, בניינים, משרדים, וילות, ועוד. החברה חרטה על דגלה שירות ומקצועיות, ואיכות ברמה הגבוהה ביותר שיש. למידע נוסף על סוגי שיש למטבחים לחצו. 

גרניט פורצלן

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:

053-938-7983