התקשרו ליעוץ והכוונה חינם:   053-938-7983

שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר בהשוואה לחומרים אחרים, אבן קיסר הוא חומר חזק ולכן גם בעל סיכויים נמוכים לסדקים או לשברים.

 

יתרונותיו של שיש אבן קיסר

 

שלא כמו חומרי גלם אחרים מהם מייצרים משטחי עבודה למטבח, שיש אבן קיסר זמין וניתן לרכישה בקלות. המחירים של משטחי עבודה כאלה, העשויים אבן קיסר, ירדו בשנים האחרונות. ולכן רבים יכולים ליהנות מהתקנת משטחים כאלה במטבח הפרטי של הבית.

 

שיש אבן קיסר הוא למעשה חומר מהונדס, שמשלב מגוון חומרים ממקורות שונים. בתהליך הייצור שוברים את החומרים השונים לחתיכות קטנות ומאחדים אותם באמצעות תערובת למשטח אחד, חלק ואחיד. המשטח נחתך ומעובד בהתאם למידה הנחוצה לכל חלל, בהתאם לדרישת הלקוח.

 

בין היתרונות מהם נהנים הבוחרים להתקין במטבח משטח עבודה משיש אבן קיסר, גם צפיפות החומר. החומר אינו סופג נוזלים ולכן גם חסין בפני כתמים. כמו כן, אבן קיסר הוא חומר הידוע בחוזק רב ולכן גם בעל סיכויים נמוכים לסדקים או לשברים. זאת, בהשוואה למשטחי עבודה למטבח העשויים מגרניט. אלה דורשים אטימה עם חומר מיוחד בכל מספר שנים. 

 

יתרון נוסף, שאפשר למצוא במשטחי עבודה העשויים שיש אבן קיסר, הוא העמידות שלהם לשריטות. אבן קיסר מכיל בתוכו קוורץ. הקוורץ הוא חומר עמיד במיוחד, אפילו יותר מפלדת אל חלד או חומרים קרמיים למיניהם, שעם הזמן צוברים פגיעות, שריטות ופגמים שונים.

 

אבן קיסר הוא חומר שאינו דורש תחזוקה יוצאת דופן. על מנת לשמור על המשטחים העשויים מהחומר, יש לרחוץ אותם במים וסבון או להעביר מטלית רטובה על פי הצורך. המשטחים ימשיכו להיראות נקיים, מבריקים, יפים ואלגנטיים למשך שנים ארוכות. 

 

אולי יעניין אתכם גם לקרוא אודות: שיש למקלחת, ו סוגי שיש למטבח. אודות חברת שיש יהלום לחצו כאן

שיש אבן קיסר
שיש אבן קיסר
שיש אבן קיסר כהה

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:

053-938-7983