שיש למקלחת

שיש למקלחת - כיור
שיש למקלחת - קירות

התקשרו ליעוץ והכוונה חינם:  053-938-7983

יופי טבעי - האסתטיקה הטבעית יוצאת הדופן של השיש הופכת אותו מתאים לשילוב עם גוון רחב של חומרים, במיוחד כשמדובר על שיש למקלחת יש עניין יוצא דופן בגוונים טבעיים.  

 

כל הסוגים והצבעים של השיש נוצרים מתחת לאדמה. משום שישנם סוגים שונים של אבן שיש, אפשר למצוא גם כאלה נדירים ויקרים במיוחד וגם כאלה זולים ופשוטים. זו גם הסיבה שהמעוניינים לשלב שיש בחדרי רחצה, בין אם מדובר על שיש למקלחת או שיש לאמבטיה, יוכלו לבחור בסוג האבן המתאים לתקציב שיועד לכך. 

 

אחד המאפיינים הוויזואליים המייחדים את השיש מסוגים אחרים של אבן הוא רצועות הצבע, שמקשטות את המשטח. לרצועות הצבע יש השפעה אסתטית יוצאת דופן, בעיקר אם קיים פער משמעותי בין הרצועות לבין המשטח בו הן נוצרו. ככל שמשטח עצמו בהיר יותר והרצועות כהות יותר כך יגדל הביקוש והערך של השיש יעלה. 

 

חשוב לציין שהצורות שיוצרות רצועות הצבע נוצרות באופן טבעי ואקראי לחלוטין בתוך האבן עצמה. בהמשך לכך כל משטח העשוי שיש יהיה שונה מקודמו. כך שהשוני בין משטח למשטח ניכר, גם אם בוחרים להתקין משטחי שיש שנחתכו מאותה פיסת אבן חצובה באזורים שונים בבית.

 

אם בוחרים להתקין משטחי שיש, כגון שיש למטבח, שיש למקלחת או שיש לאמבטיה, כל משטח יהיה שונה מהשני בצורת היווצרות רצועות הצבע שבאבן. עם זאת האחידות תובטח על ידי השימוש באותם גוונים טבעיים של השיש עצמו. 

 

אם כן, השיש מתאפיין ביופי טבעי. האסתטיקה הטבעית יוצאת הדופן שלו הופכת אותו מתאים לשילוב גם עם חומרים טבעיים, כגון עץ, זכוכית ומתכת; וגם עם חומרים מלאכותיים, כגון פלסטיק, פורמייקה, למינציה ועוד.

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:

053-938-7983