שיש לאמבטיה

שיש לאמבטיה
שיש לאמבטיה תכלת

התקשרו ליעוץ והכוונה חינם:  053-938-7983

שיש לאמבטיה ולבריכות

מעבר לאסתטיקה המאוד חשובה כשבחורים שיש לאמבטיה, יש לבחור סוג שיש שמתאים למקומות עם לחות גבוהה ועמידות בפני מים. לא כל סוגי השיש מתאימים לאמבטיה, וחלקם מחזיקים שנים רבות, ונשמרות עם מראה חדש, לעומת זאת סוגי שיש אחרים לאמבטיה לא נשמרים לאורך זמן.

 

 

סוגי שיש לאמבטיה 

 

כשמדובר על שיש לאמבטיה ניתן לבחור במספר סוגי שיש שיתאימו לאמבטיה. הסוג הראשון שמתאים הוא שיש אבן קיסר. אבן קיסר הוא חומר חזק ולכן גם בעל סיכויים נמוכים לסדקים או לשברים, מעבר לכך הוא אינו סופג נוזלים ולכן גם חסין בפני כתמים. לאחרונה ירדו המחירים של אבן קיסר ולכן בוא נפוץ יותר כיום בהרבה דירות. 

  

 

הסוג השני הוא שיש קוריאן, שיש מסוג זה הינו איכותי במיוחד, וניתן למצוא אותו בהרבה בתי יוקרה. שיש קוריאן מתאפיינים בטקסטורה חלקה במיוחד. הם בעלי מראה מרשים, צבעים ייחודיים וסגנון יוצא דופן. שיש זה עמיד בפני מים ולחות, ונשמר לאורך זמן. הוא מתאים גם כן למשטחי מטבחים עם רטיבות.

 

 

כמו כן שיש גרניט פורצלן מתאים למשטחים רטובים ולאמבטיה. גרניט הוא אחד החומרים הטבעיים שקשים במיוחד, מה שהופך אותו למשטח עבודה מצוין. שיש גרניט לאמבטיה מבטיח משטח עמיד ויציב לשנים ארוכות. החומר הטבעי היחיד שיותר קשה מגרניט הוא יהלום. שיש גרניט יוחלף לרוב מסיבת התחדשות ופחות בגלל בלאי. משטח של שיש גרניט לאמבטיה עמיד בפני שריטות, חתכים, סדקים ושברים, בגלל היותו קשה במיוחד.

 

 

אם בוחרים להתקין משטחי שיש, כגון שיש למטבח, שיש למקלחת או שיש לאמבטיה, כל משטח יהיה שונה מהשני בצורת היווצרות רצועות הצבע שבאבן. עם זאת האחידות תובטח על ידי השימוש באותם גוונים טבעיים של השיש עצמו. השיש מתאפיין ביופי טבעי. האסתטיקה הטבעית יוצאת הדופן שלו הופכת אותו מתאים לשילוב גם עם חומרים טבעיים, כגון עץ, זכוכית ומתכת; וגם עם חומרים מלאכותיים, כגון פלסטיק, פורמייקה, למינציה, ועוד.

 

 

שיש יהלום נוסדה לפני למעלה מ 25 שנים, ומבין המובילים בישראל בהתקנת שיש,  החב רה  מספקת ומתקינה שיש למאות עסקים, בתי דירות, בניינים, משרדים, ועוד. לייעוץ חינם התקשרו עכשיו -   0539387983 

 

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:

053-938-7983