סוגי שיש למטבח

מגוון סוגי שיש למטבח
מגוון סוגי שיש למטבח

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:  053-938-7983

התקנת משטח עבודה משיש היא פרויקט רציני, לכן מומלץ שהיא תבוצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון, בעמוד זה תקבלו ידע אודות סוגי שיש למטבח. 

 

שיש למטבח מעניק מראה קלאסי, אלגנטי ומלא סטייל. התקנת משטח עבודה משיש היא פרויקט רציני. מומלץ להזמין את המשטח מחברה העוסקת באספקת משטחי שיש. כמו כן, יש לוודא שההתקנה מבוצעת על ידי בעל מקצוע שאוחז בניסיון ובידע המתאימים. 

 

מחירי סוגי שיש למטבח 

 

קיים כמובן מבחר סוגי שיש למטבח; שיש גרניט, סיליסטון, שיש אבן קיסר, שיש קוריאן ועוד מבחר סוגי שיש למטבח. לכל סוג שיש יתרונותיו וחסרונותיו שלו וגם מבחינת העיצוב כמובן, כל אחד יש מה שמייחד אותו. כך שהבחירה היא סובייקטיבית לכל אדם שכן כל אחד והעיצוב המועדף עליו. מבחינת מחיר שיש למטבח - העלות משתנה בהתאם לסוג ואיכות השיש... המחירים של סוגי השיש ה"סטנדרטים" נעים לרוב בין 350 ש"ח למטר ועד 1800 ש"ח למטר. אם כי, יש גם כמובן סוגי שיש יוקרתיים אשר יכולים להגיע גם לאלפי שקלים למטר...

 

ניתן לומר כי הפופולארי מבין סוגי שיש למטבח הוא שיש הגרניט שכן הוא מאוד פרקטי לעבודה במטבח, לא מותיר כתמים ולא נשרט בקלות. חסרונו בא לידי ביטוי אולי מבחינת העיצוב שלא כולם מתחברים אליו היות והוא בעל מראה "לא נקי". הוא אמנם נחשב עמיד אך עדיין מומלץ לא להניח עליו כלים רותחים. 

 

מדידות - עניין של דיוק...

 

על מנת להתקין את המשטח יש צורך לבצע מדידות מדויקות של אורך, רוחב ועומק האזור אותו אמור לכסות המשטח. לשם כך, רוב החברות יבקשו לשלוח מודד מוסמך. המדידה תהיה תלויה בכך שכל ארונות המטבח מותקנים ומצבם תקין. 

 

בזמן המדידות חשוב לשים לב לאזורים בהם מעוניינים בפאנל, המשמש חיפוי לאזור הקיר הסמוך מעל למשטח העבודה. אם ממוקמים שקעי חשמל באזור הפאנל, יש לדאוג שהמודד יבצע מדידה מדויקת על מנת שהחיתוכים יבוצעו כראוי. כמו כן, יש לרכוש את הכיור שנבחר להתקנה באזור המתאים ולהעביר אותו לידי המודד.

 

לאחר המדידות, החברה תשלח את נתוני ההזמנה יחד עם הכיור למפעל הייצור. שם יחתכו את השיש על פי המידות המדויקות שנמדדו בשטח ועל פי מידות הכיור שנמסר על ידי הלקוח. 

 

התקנה והובלה

 

לאחר ייצור השיש הוא יועבר להובלה על ידי אנשי הצוות המתאימים לכך. ההובלה של המשטח דורשת מיומנות ומקצועיות, על מנת שהמשטח לא יפגע, ייסדק או יישבר. כשהמשטח מגיע למטבח המיועד, ניתן להתחיל בהתקנה. המתקין יניח את המשטח בזהירות על הארונות התחתונים שבמטבח וימרח דבק מיוחד במקומות המיועדים לכך. לאחר מכן הוא ימרח דבק מיוחד על גבי חתיכות הפאנל וידביק אותן על הקיר.   

 

 

חברת שיש יהלום מתמחה בעיצוב שיש למטבחים

נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי שלנו

ומבטיחים לכם איכות ללא פשרות

לפרטים וייעוץ חינם חייגו

050-226-3292

לחיוג לחצו על האייקון  >>

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:

053-938-7983