שיש לקירות
שיש לקירות לבן

התקשרו ליעוץ והכוונה חינם:   053-938-7983

שיש לקירות

לאריחי שיש לקירות יש מוניטין מצוין בעיקר כשמדובר בשימוש בחדרי אמבטיה או בחדרי שירותים, הם מחזיקים לאורך זמן, נראות יוקרתית, ועוד. 

 

היתרונות של שיש לקירות

 

כשמעוניינים בעיצוב פנים במראה יוקרתי ואלגנטי, אריחי שיש לקירות הם לרוב אחת האפשרויות המועדפות. השיש משלב צורות ייחודיות שמעניקות לכל אריח מראה יוצא דופן, כך שאין אריח הדומה למשנהו. לשיש לקירות ישנה טקסטורה חלקה עם גימור מבריק, שמאפשר השתקפות של האור ומראה מבריק. תכונות אלה רלוונטיות לחדרים קטנים יחסית, כגון חדרי אמבטיה או חדרי שירותים, משום שאפקט ההשתקפות מגדיל, לכאורה, את החדר.

 

אריחי שיש לקיר זמינים בכל גודל וצורה, ונפוצים בצבעי לבן, שחור, אפור, ורוד, כחול וירוק. בהמשך לכך החומר מציע מגוון רחב של אפשרויות וגמישות בעיצוב.

 

משום האופן בו הוא מיוצר, שיש נחשב לחומר חזק ועמיד. אם זכוכית מתנפצת על גבי שיש, היא תתנפץ לחתיכות קטנטנות, אך פני השטח של אריחי השיש לא יפגעו. משום שהשיש עמיד וחזק כל כך, אריחי שיש לקירות יעניקו לכל חדר בו הם יותקנו עמידות מפני נזקים ובלאי. קירות החדר ישמרו במצב מצוין במשך שנים לאחר התקנת אריחי השיש, כל עוד דואגים לתחזוקה נכונה ומתאימה.

 

יש לציין, כי תכונותיו הנחשקות של השיש הופכות אותו למבוקש בקרב רבים, לכן הוא נחשב לחומר יקר יחסית. ישנם אריחי שיש שמחירם יכול לעמוד על כפי חמישה מזה של אריחי הקרמיקה המסורתיים. לכן, במקרים בהם התקציב מצומצם, יתכן ואריחי שיש לקיר אינן בגדר אפשרות רלוונטית. כמו כן, יש להוסיף לעלות האריחים את עלות ההתקנה, שאמורה להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע מיומן.

 

למידע נוסף אודות שיש יהלום לחצו. לגלריה שלנו לחצו כאן. 

 

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:

053-938-7983