התקשרו ליעוץ והכוונה חינם:   053-938-7983

שיש קוריאן

מעבר למראה ולטקסטורה, משטחי עבודה למטבח העשויים שיש קוריאן, גם עמידים בפני כתמים. שיש מסוג זה הינו איכותי במיוחד, וניתן למצוא אותו בהרבה בתי יוקרה.

 

על משטחי קוריאן 

 

משטחי עבודה למטבח העשויים שיש קוריאן נחשבים ליוקרתיים ובדרך ניתן למצוא אותם בעיקר בשילוב עם מטבחי יוקרה בבתי מגורים. הקוריאן מתאים לשימוש כמשטח עבודה המותקן מעל לארונות המטבח, מעל לאי ומסביב לכיור. פני השטח של משטחי שיש קוריאן מתאפיינים בטקסטורה חלקה במיוחד. הם בעלי מראה מרשים, צבעים ייחודיים וסגנון יוצא דופן. 

 

מעצבי מטבחים נוהגים לשלב בין משטח הקוריאן לבין חומרים מסורתיים יותר. ההשפעה שמתקבלת מוצלחת ביותר: הצבע, הטקסטורה וההשתקפות מעניקים למטבח כולו מראה יוצא דופן. ניתן לשלב את הקוריאן אם נירוסטה, עץ וזכוכית ובכך להעצים את התכונות האסתטיות שלו. 

 

מעבר למראה ולטקסטורה, משטחי עבודה למטבח העשויים קוריאן עמידים בפני כתמים. החומרים שבאים במגע עם המשטח אינם יכולים לחלחל פנימה ולכן הם נשארים על פני השטח עד להסרתם. אם שומרים על ניקיון ברמה סבירה משטחי הקוריאן עמידים בפני התפתחות של עובש ובקטריות. 

 

אחד מסימני ההיכר של עבודות משטחי הקוריאן למטבחים הוא השילוב של כיור כחלק בלתי נפרד מהמשטח. הכיור מפוסל אל תוך המשטח ומהווה חלק מהמשטח עצמו. 

 

יש לציין שמשטחי קוריאן עמידים בפני חום, כמו שאר משטחי העבודה המיועדים לשימוש במטבח, אך המומחים ממליצים שלא להניח כלי בישול חמים ישירות על גבי המשטח. יש לאפשר להם להתקרר מעט לפני שמניחים ישירות או להניח אותם על גבי מגש מתאים. 

 

אולי יעניין אתכם גם:  שיש למקלחת, לקריאה אודות סוגי שיש למטבח לחצו כאן. 

שיש קוריאן מקלחת
מגוון סוגי שיש קוריאן

התקשרו לייעוץ והכוונה חינם:

053-938-7983